www.aok.cz

Reference žáků naší autoškoly

O referencích ...

Níže uvedené příspěvky nebyly obsahově námi nijak upraveny. Vyjadřují svobodnou vůli našich studentů k veřejnému slovnímu hodnocení naší autoškoly. Pokud máte přesto pocit, že si reference píšeme sami, zkuste nás kontaktovat, přihlásit se ke studiu a zjistit, že ...

Zdenek Slaby

Student, ??? let

Autoškolu OK jsem si vybral na základě recenzí, protože jsem do ní chtěl chodit natěšený a ne ve stresu z nepříjemných instruktorů. Manželé Lesnekovi jsou bezvadní instruktoři, vše v klidu vysvětlí, klidně i několikrát bez problémů zopakují to, co např. zapomenete. Když člověk při jízdě udělá chybu, tak se situace řeší bez jediného zvýšení hlasu, vždy vám bude vysvětleno, kde byla chyba a jak případně situaci řešit lépe. Zkoušky jsem udělal ani ne před týdnem napoprvé a moc děkuji panu Lesnekovi a paní Lesnekové za kvalitní a příjemnou výuku, která se táhla v přátelské atmosféře. Musím říct, že v této autoškole jsem si své začátky za opravdovým volantem velmi užil. Děkuji! :) A samozřejmě doporučuji všem, kteří se v aktuální době rozhodují, jakou autoškolu v Brně zvolí. :) Můžu vám zaručit, že volbou právě této autoškoly neuděláte nejmenší chybu. :)

vložení příspěvku: 13.12.2017
Hanka M.

Vědecký pracovník, 27 let

OK autoškolu jsem si vybrala na základě referencí a udělala jsem dobře. S hodnocením ostatních studentů musím jen souhlasit. Většinu jízd jsem absolvovala s paní Lesnekovou a vlastně jsem si to užívala. V autě byla vždy příjmená a přátelská atmosféra. V OK vás připraví perfektně jak po stránce řidičské, tak po stránce psychické. První jízdu jsem absolvovala 18.2. a 20.4. už jsem měla v ruce řidičák Pokud nevíte kam, OK je správná volba!

vložení příspěvku: 27.05.2015
Johanka O.

bez informace o povolání, ??? let

Stejně tak jako celá řada lidí jsem i já vybírala autoškolu podle recenzí na internetu. Tato autoškola měla podle mě ty nejlepší recenze, až si člověk musí říct, že to není možné. Ale jakmile projdete celým výcvikem včetně závěreček, tak pochopíte, že to možné je. Auta jsou v dobrém stavu, přístup obou instruktorů je neskutečně trpělivý a NIKDY se mi nestalo, že by na mě někdo křičel nebo mi snad nadával...člověk by řekl, že by to měla být samozřejmost, ale jak jsem tak slyšela od ostatních lidí, tak není...Instruktora v autoškole nemůže dělat každý, ale manželé Lesnekovi jsou ideální kandidáti. A za ten čas, co s nimi v autě strávíte a trochu je i poznáte, tak pochopíte, že jejich prvotním cílem je, abyste odcházeli spokojení a samozřejmě schopní pohybovat se bezpečně v provozu. Před závěrečkama psychicky podrží a u závěreček nepotopí. Takže Vám přeji co nejvíce nových žáků a stejně tak spokojených, jako jsem byla já, když jsem u Vás absolvovala výcvik :)

vložení příspěvku: 14.02.2015
Jan Turek

bez informace o povolání, ??? let

Profesionální přístup, trpělivost, příjemná povaha instruktorů. Mohu doporučit všemi deseti.

vložení příspěvku: 09.02.2015
Honza Novák

bez informace o povolání, ??? let

Výcvik v autoškole OK sem dokončil před pár dny a všem zájemcům ji můžu jedině doporučit.

Manželé Lesnekovi mi vždycky vyšli vstříc s plánováním jízd (jakožto pracující mám omezené možnosti) a samotný výcvik probíhal ve velmi dobré atmosféře.

Vzhledem k mému věku a vzdělání nemám zapotřebí, aby na mě někdo křičel nebo mě ponižoval, což, jak jsem se dozvěděl, v některých autoškolách zažijete - ale v OK určitě ne. Oba instruktoři jsou trpěliví a chápou, že žádný učený z nebe nespadl. Každou jízdu jsme skutečně projezdili - celých 90 minut neustále v provozu, odhaduji cca 30-40 km/jízda. Žádné zastavování na kafíčko nebo na svačinu, to tu neexistuje. Teprve po jízdě jsme si v případě potřeby rozkreslili situace, kde jsem dělal chyby a jak to napravit.

Když jsem do autoškoly nastupoval, měl jsem z toho obrovský strach. Teď už se nemůžu dočkat, až mi magistrát vydá řidičák a začnu jezdit. V OK mě jednoduše naučili "milovat řízení".

vložení příspěvku: 24.01.2015
I.Dušková

bez informace o povolání, ??? let

Také jsem si autoškolu AOK vybírala na základě hodnocení na internetu. Rozhodně jsem se nezklamala. Byla jsem velmi spokojená s profesionálním přístupem manželů Lesnekových. Myslím, že velkou výhodou v této autoškole je, že instruktoři jsou zároveň majitelé a tedy jejich přístup je určitě jiný než ve větších autoškolách. Mohu srovnávat. Před 13 lety jsem začala dělat jinou brněnskou autoškolu. Instruktoři se neustále střídali, krátili hodiny, jezdili jsme po trasách, kde si instruktoři nakupovali, atd. Po první jízdě na cvičišti, která trvala 20 minut, protože instruktor přišel pozdě, mě jiný instruktor vzal na druhou jízdu přímo do provozu a ještě na mě řval, že nevím, že při řazení mám sešlápnout spojku. Byl to pro mě zlý sen, chodila jsem tam nerada a nakonec jsem to vzdala. Navíc mi to vzalo veškeré sebevědomí co se řízení auta týká. Neustále jsem si říkala, že na to nemám. U Lesnekových bylo všechno od první jízdy jinak. Probíhalo to v klidu, jízdy trvaly skutečně 90 minut, všechno trpělivě vysvětlovali a byli opravdu hodní. Pan Lesnek je velký praktik, často upozorňuje na různé nepředvídatelné situace, které nás mohou na silnici potkat. Paní Lesneková je velmi empatická a když se nedaří, člověka psychicky podrží. Na jízdy jsem se těšila a hlavně jsem si začala věřit. Včera, 2 dny po převzetí řidičáku jsem jela svou první samostatnou jízdu. Jsem moc ráda, že jsem autoškolu dělala právě u Lesnekových a jejich autoškolu můžu jen doporučit.

vložení příspěvku: 08.01.2015
Eva R.

bez informace o povolání, ??? let

Tato autoškola svým názvem opravdu neklame! Když jsem přemýšlela, jakou AŠ si mám zvolit, přečetla sem si na internetu plno hodnocení a AŠ OK podle nich byla jasná jednička, takže sem neváhala a hned se tam přihlásila. Jejich přístup ke mě, co se týče např. plánování jízd, byl opravdu na skvělé úrovni.Manželé Lesnekovi, kteří tuto autoškolu vlastní, jsou opravdu moc hodní. Takže když budete váhat, kam jít, určitě bežte sem!

vložení příspěvku: 05.01.2015
Tereza S.

bez informace o povolání, ??? let

Manželé Lesnekovi jsou skuteční profesionálové s lidským přístupem. Paní Lesneková je během jízd trpělivá, hodná, příjemná, naučí a před závěrečnými jízdami psychicky podrží. Pan Lesnek vede výuku na výbornou, kromě teorie přidává i rady do života a upozorní na nejčastější chyby u závěrečných zkoušek. Pokud hledáte pohodovou autoškolu bez zbytečných stresů, kde chápou, že žádný učený z nebe nespadl, je tato autoškola jistě dobrou volbou. Mohu jen vřele doporučit!

vložení příspěvku: 11.09.2014
Richard S.

bez informace o povolání, ??? let

Já byl s manželi Lesnekovými naprosto spokojen. Oba mají kamarádský přístup ke svým žákům, což se odráží na příjemné atmosféře a jistotě při řízení. Vozový park je na velmi solidní úrovni; Golf a Passat jsou v perfektním stavu, Pola už dostala pěkně zabrat, ale jezdí se s nimi velmi příjemně. Pokud chcete absolvovat autoškolu v "rodinné autoškole" s prozákaznickým přístupem, bez vytváření stresových podnětů a jezdit s auty na úrovni, naučit se jezdit centrem Brna a získat si jistotu, mohu jedině doporučit.

vložení příspěvku: 17.05.2014
Petr

bez informace o povolání, ??? let

Tuto autoškolu vřele doporučuji. Velmi milé vystupování, upozorňování na chyby, sdělování osobních zkušeností, férovost.

vložení příspěvku: 06.05.2014
Roman Vodacek

bez informace o povolání, ??? let

Osobní přístup, nestresové jízdy, flexibilita při plánování, profesionalita instruktorů. Tak bych popsal svou zkušenost s Autoškolou OK v Brně. S autoškolami v Brně jsem neměl vůbec žádné zkušenosti ale trefil jsem se do jedné z nejlepších. Oceňuji osobní přístup pana a paní Lesnekových ke každému studentovi. Jejich snaha a zájem o to aby každý student byl nejen dobře připraven na zkoušku ale aby z něj byl i bezpečný řidič byla viditelná. Mohl jsem si vybrat ze 3 typů vozů (Polo, Golf, Passat diesel) na jízdy, což také oceňuji. Doporučuji Autoškolu OK všem na severu Brna.

vložení příspěvku: 14.03.2014
Zuzka

bez informace o povolání, ??? let

Pan Lesnek je super učitel, je to kliďas a pohodář :)

vložení příspěvku: 14.02.2014
Lída Z

bez informace o povolání, 25 let

Autoškolu OK můžu jen doporučit. Jízdu jsem sice dělala nadvakrát, ale to bylo spíš kvůli tomu, že sem poprvé byla dost nervní. Paní Lesneková mi moc pomohla:-) Kdo chce dobrá cena vs kvalita, tak můžu vřele doporučit:-)

vložení příspěvku: 04.12.2013
Veronika M.

mateřská dovolená, ??? let

Tuto autoškolu jsem si vybrala na doporučení.Byla jsem překvapena trpělivostí a klidným přístupem při jízdách. Jezdila jsem s panem Lesnekem,s paní Lesnekovou a s panem Nečasem. Každý má trochu jiný přístup, záleží co komu vyhovuje. Projedete úzké uličky,obytné zóny,přednosti z prava, křižovatky,..vše co je potřebné, aby jste zvládly závěrečné zkoušky. Vezmou Vás na různé "špeky" za co jsem byla ráda. Jak se říká težko na cvičišti lehko na bojišti. Samozřejmě se za Vás nikdo nebude učit to je na Vás. Můj názor je, že Vás ať chcete nebo ne donutí vnímat značky a řešit dopravní situaci před Vámi. Budete si víc a víc jistější, až už Vám potom jen říkají doprava doleva, protože vše ostatní už zvládnete sami. Nebudete se cítit blbě, když se zeptáte na cokoliv čemu nerozumíte, ikdyž víte, že to už byste měli znát. Pokud něco popletete, vysvětlí Vám jak řešit tuto situaci příště. Manželům Lesnekovým moc děkuji a určitě doporučuji TUTO OK AUTOŠKOLU !!!

vložení příspěvku: 23.11.2013
Anonymní

bez informace o povolání, ??? let

Autoškolu OK jsem si vybrala na základě doporučení známých, kteří byli velice spokojeni, a já jsem potřebovala pár kondičních jízd po Brně. Přístup manželů Lesnekových a pana učitele hodnotím velice kladně, jsem naprosto spokojená se stylem výuky, podávanými informacemi, rozborem různých dopravních situací, upozorňováním na rizikové události, nikdy jsem neměla pocit, že by se učitelé během jízd nevěnovali, na každou otázku byla poskytnuta obsahově kvalitní odpověd, byla možnost vyzkoušet si jízdy všemi auty, které autoškola OK vlastní. Tuto autoškolu opravdu doporučuji každému, kdo se chce naučit řídit či si jen procvičit jízdu po centru Brna.

vložení příspěvku: 07.11.2013
Pavla

bez informace o povolání, ??? let

Autoškolu OK jsem si vybrala kvůli jejímu hodnocení protže nejsem z Brna. Skvělé hodnocení mé očekávání naplnily. Od začátku byla komunikace s manželi Lesnekovými výborná a jak teoretické hodiny, tak jízdy mě posunuly vždycky dál.

Po první hodině jízd, kdy sme nacvičili všechno na cvičáku jsme vyjeli do klidnějších částí Brna a trénovali postupně. Od začátku dbali školitelé na vysvětlení každé dopravní značky, křižovatky, situace. Nejlépe se mi jezdilo s paní Lesnekovou, se kterou jsme během jízdy probrali všechny situace, rozebrali křižovatku již z dálky dříve než sme do ní vjeli. O to lépe se mi řešily situace, které jsou v centru Brna na každém rohu a byla sem klidnější při jejich řešení, protože jsem věděla co dělám. Myslím že naučit se řídit je právě o tom umět si každou situaci srovnat a vědět co dělat. Zkrátka být za volantem v pohodě je základ. Byla jsem opravdu moc spokojená s jejich přístupem.

Vozy VW Polo jsou v super stavu, dobře se s nimi jezdí i parkuje :) a až se trochu naučíte, vyzkoušíte si několik jízd i VW Passat abyste věděli jak zacházet s pořádným autem. Autoškolu OK můžu jen doporučit, výborný přístup, výborné vozy,výborný výsledek :-) Pavla

vložení příspěvku: 25.10.2013
Tomas

bez informace o povolání, 23 let

Tuto autoskolu jsem si vybral na zaklade referenci na Internetu a rozhodne nelituji. Absolvoval jsem jiz temer vsechny jizdy, cekaji me zaverecne a bez ohledu na vysledek mohu rict, ze manzele Lesnekovi Vas dobre pripravi. Rozhodne na vas nervou a nejsou sprosti, vse vam radne vysvetli, budete jezdit obytnymi zonami, ulickami, centrem mesta, trenovat parkovani (i podelne).

Pristup je opravdu pratelsky. Pisi tuto recenzi z duvodu, ze pokud nekdo jako ja nemel nekoho, kdo delal autoskolu v Brne, tak chci pomoci pri rozhodovani (jako jsem dal na reference i ja predtim a rozhodne nelituji). Jedine male minus co me napada je, ze jizdy musite planovat nejlepe 2-3 tydny dopredu. Maji narvano (ale chapu duvod :)). Tomas (23) P.S. pokud ty zaverecne nezvladnu, tak to prepisi :))

vložení příspěvku: 27.05.2013
Kristýna Šulcová

studentka LF, 20 let

Dobrý den,

chtěla bych moc poděkovat paní Lesnekové a panu Nečasovi za velkou pomoc při zvládání autoškoly. Ze začátku mi řízení opravdu nešlo, mnohokrát jsem měla chuť to vzdát, ale díky jejich milému, trpělivému a zkušenému vedení se mi nakonec s trochou štěstí podařilo zvládnout zkoušky na poprvé. Chtěla bych povzbudit všechny, kteří hledají autoškolu, kde se k Vám budou chovat na úrovni, nebudou na Vás křičet nebo Vám nadávat, kde s Vámi naopak procvičí potřebné věci klidně i několikrát, upozorní Vás na chyby a projedou s Vámi celé Brno včetně všech křižovatek a problematických míst, aby se nebáli a přihlásili se. Jsem moc ráda, že jsem si vybrala právě Vás.

Děkuji.

vložení příspěvku: 13.11.2012
Ludmila Němcová

úřednice, 50 let

Profesionalita, vstřícnost, slušnost, individuální přistup - to vše najdete v autoškole manželů Lesnekových. Všechno, co na svých stránkách nabízejí, vám naplní i ve skutečnosti. Je mi přes 50 let a po mé předchozí zkušenosti jsem přesvědčena, že lepší autoškolu v Brně nenajdete (vřele doporučuji i pro kondiční jízdy). Paní Lesneková je nejen výborná učitelka, ale i empatický člověk, který přesně vycítí, co konkrétně pro úspěšné zvládnutí jízdy potřebujete (zkoušky jsem udělala i v mém věku napoprvé!) Jsem jí velmi vděčná za její klid a pohodu, v nichž naše jízdy probíhaly. Jsem technický antitalent, ale v podání pana Lesneka jsem pochopila i tuto část výuky. Jsem ráda, že mě osud zavedl právě k vám, Lesnekovi, protože tak příjemné a sympatické lidi ve vašem oboru člověk hned tak nepotká. Ještě jednou a moc DĚKUJI.

vložení příspěvku: 11.07.2010
Kateřina Nečasová

asistentka vedoucího, 21 let

Vím, že to bude vypadat, že si reference píšou manželé Lesnekovi sami, ale opak je pravdou. Tuhle autoškolu nejde nechválit. Já začala s výcvikem 27.2.2010 a dnes 20.4.2010 mám vše v kapse. Pravda, kvůli mé blbosti jsem mohla mít vše hotovo o týden dřív, ale opravné testy jsem zmákla. Jízdy a techniku jsem udělala řádně v termínu na poprvé!!! Já, takový zmatkář, který místo brzdění do zatáčky, přidává plyn, zlobí ho blinkry a o spojce ani nemluvě :)

Manželé Lesnekovi mají ke svým žáčkům skutečně ojedinělý přístup a to přístup rodinný - už při předání přihlášky máte pocit, že jste na správném místě a po uklidňujících slovech "všechno v klidu zvládneme" odcházíte s velice dobrým pocitem.

Jízdy vždy probíhali v klidu, ikdyž jsem dělala chyby ze kterých by jiný instruktor už dávno zešedivěl. Veškeré důležité základní věci Vás hravě naučí a to co Vám nejde, procvičuje se pořád a pořád dokola. Taktéž plánování jízd a zkoušek je ve Vaší režii a nikdo Vás do ničeho nenutí!!!

Manželům Lesnekovým jsem velmi vděčná a s klidným srdcem můžu říct - lepší autoškolu v Brně NENAJDETE!

Přeji Vám jen samé úspěšné zkoušky a kopu nervů do začátku s nováčky - bez Vás bychom se to nenaučili!

DĚKUJI!

vložení příspěvku: 20.04.2010
Martin

bez informace o povolání, 23 let

Taky já budu ve svém příspěvku Autoškolu OK po zásluze jen chválit. Manželé Lesnekovi se mi vždy snažili ve všem vyjít vstříc, vyučování probíhalo v přátelské atmosféře a s velkou trpělivostí. Na zkoušky mě dobře připravili a za to bych jim rád ještě jednou poděkoval a všem je vřele doporučil.

vložení příspěvku: 30.03.2010
MartinaD.

studentka, 19 let

Tato autoškola je velice kvalitní,manželé Lesnekovi jsou velice příjemní a ochotní,mají opravdový zájem o své studenty a o odbornost v ovládání vozidla.Mám s nimi dobré zkušenosti.Velice doporučuji všem :-)

vložení příspěvku: 07.03.2010
taťána

student, ??? let

Chtěla bych moc poděkovat za profesionální a pohodové vedení. Spolupráce byla založena opravdu na individuální domluvě a přístupu. Mám 2 měsíce po autoškole a jezdí se mi skvěle, opatrně a bezpečně. Opravdu můžu jen vřele doporučit všem, kteří chtějí svou autoškolu absolvovat v pohodě :)

Děkuji

vložení příspěvku: 02.03.2010
Nikol Bohatá

Student, 18 let

Autoškolu OK doporučuji! Prijemne jednani bez jakéhokoliv stresu.Autoškolu jsem zvládla napoprvé a na jízdy jsem se vždy těšila . Byla jsem na 100% spokojená a ještě jednou bych vám chtěla moc poděkovat.

vložení příspěvku: 27.02.2010
Marek Šeda

student, 18 let

Vzhledem k ostatním příspěvkům budu asi poněkud monotematický, ale nenapadá mě co říct jiného, než že s autoškolou OK jsem byl ve všech ohledech velmi spokojený. Manželé Lesnekovi mě výborně připravili na závěrečnou zkoušku, kterou jsem zvládl na poprvé. Tímto bych jim chtěl tedy ještě jednou poděkovat a všem případným zájemcům vřele doporučit právě tuto autoškolu.

vložení příspěvku: 10.02.2010
Týna Kotková

bez informace o povolání, 18 let

Tuto autoškolu můžu všem vřele doporučit. Já sama byla opravdu zmatkař a nic mi nešlo(pravda, tvrdili mi, že tam byli i horší, ale těžko uvěřit Když jsem si jednou v polovině jízd spletla brzdu s plynem a minimálně třikrát si poplatla pravou s levou,myslela jsem, že to nikdy nedokážu, ale pan Lesnek to se mnou nevzdal...Dokázal mě naučit vše tak, abych si začala být za volantem jistá a všeho se nebála ( i když, ty tramvaje jsou pořád nějak veliký =oP ) A i díky tomu jsem zvládla zkoušky hned napoprvé...Zcelého srdce proto manželům Lesnekovým děkuji a přejijim mnoho úspěchů do budoucnosti... =o)

P.S.: Pane Lesnek, buďte si jistej, že jestli někde chytnu ten smyk, tak vám okamžitě volám co mám dělat... =o)

vložení příspěvku: 09.02.2010
Jan

voják z povolání, 20 let

Do autoškoly OK jsem přišel zhruba před měsícem. Přivítali mě zde manželé Lesnekovi, které jsem otevřeně seznámil se všemi problémy, které mě omezovaly v průběhu autoškoly. I když jich bylo požehnaně (neznalost města, čas jen odpoledne a večer = tma, zácpy, předvánoční shon), paní Lesneková mi bez váhání řekla, že to zvládneme; a tak se také stalo. Tímto chci upozornit na přístup manželů Lesnekových. Jsou to dobří instuktoři, ale především lidé, se kterými se dá na čemkoliv domluvit. Celá autoškola byla založená na osobním přístupu. A právě díky tomu jsem mohl jít už minulý týden na závěrečné zkoušky s pocitem připravenosti. Zkoušky pro mě dopadli úspěšně, a tak chci alespoň tímto pravdivým doporučením poděkovat manželům Lesnekovým za práci, kterou v rámci autoškoly odvádějí, a popřát jim klidné prožití Vánočních svátků a úspěšný následující rok. A Všem ostatním čtenářům slíbit, že pokud si z několika stovek autoškol v Brně vyberou právě tuto, uleví tím nejen peněžence, ale především svým nervům :) Děkuji 

vložení příspěvku: 21.12.2009
Denisa Drybčáková

bez informace o povolání, 20 let

určitě všem doporučuji autoškolu OK. Jízdy probíhaly v klidu, s velkou trpělivostí. (nikdo na mě nekřičel, když jsem udělala chybu). Jsem velice ráda, že jsem zvolila právě tuto autoškolu... Vynikající příprava ke zkouškám, které jsem zvládla na poprvé...

Chtěla bych moc poděkovat manželům Lesnekovým za všechno :-)

vložení příspěvku: 17.12.2009
Andrea Jílková

studenka, 18 let

Autoškolu OK všem vřele doporučuji. Manželé Lesnekovi jsou velice milí, ochotní a vždycky mi vyšli vstříc. Jízdy probíhaly v klidu i jsme pokecali, vždycky jsem se na další jízdu těšila. Naučila jsem se praktické věci do života. S autoškolou OK jsem byla velmi spokojená. Lépe jsem si nemohla vybrat.

Lesnekovým děkuji a přeji mnoho úspěchů. :)

vložení příspěvku: 06.12.2009
Tomáš Gbelec

student, 19 let

Tuto autoškolu vřele doporučuju. Lesnekovi jsou velmi přátelští, vstřícní a hlavně dobří instruktoři. Všechno se s nima dá zvládnout bez stresu a řevu, naučí Vás vše potřebné a ještě s nima pokecáte. Po projití jejich rukama jsem se u zkoušky málem ani nezapotil, a to jsem zrovna chytl toho nejpřísnějšího komisaře. (Jediný u čeho jsem se zapotil byl běh domů pro papíry, který jsem tam zapoměl :D)

Přeju této autoškole mnoho dalších úspěšných kilometrů

vložení příspěvku: 02.12.2009
Ivona

student, 18 let

chtěla bych se podělit se skvělými zkušenostmi s touto autoškolu.Jelikož jsem časově zaneprázdněna, tak jsem měla problém si najít čas na jízdy, ale autoškola mi plně vyšla vstříc.Jízdy probíhaly ve velmi přátelské atmosféře, kdy jsem se taky samozřejmě spoustu věci naučila.Takže na každou jízdu jsem se těšila a klidně bych autoškolu dělala dýl než jen 2 měsíce.Zkoušky jsem měla bez většich problémů, což dokazuje dobré vyučovaci metody autoškoly:-)

Vřele všem doporučuji tuto autoškolu, pokud chcete na své prvni začatky za volantem vzpominat s úsměvem!

vložení příspěvku: 25.11.2009
Gabriela Kudělásková

student, 18 let

Strašně ráda bych poděkovala manželům Lesnekovým za skvělou spolupráci a podporu naprosto ve všem. Všechno bylo klidné a v naprostém pořádku. Nikdy jsem nešla na jízdy stím,že bych se něčeho bála,protože jsem věděla,že kdyby se cokoliv stalo,vy budete tam. Takže autoškolu OK můžu všem vřele doporučit.

Tímto bych také chtěla popřát plno dalších úspěchů manželům Lesnekovým. Děkuji,bylo to fajn.

vložení příspěvku: 11.11.2009
Jana Foretova

Sanitarni sestra, 28 let let

Autoskolu OK muzu vrele doporucit. Prijemne jednani, zadny stres, bezvadni ucitele.Pan Lesnek a pani Lesnekova se mi venovali od zacatku az do konce.Udelala jsem autoskolu a moc jim chci podekovat za trpelivost a veskerou ochotu co mi po celou dobu venovali. Byla jsem na 100procent spokojena. Dekuji.

vložení příspěvku: 07.11.2009
Klára P.

student, 18 let

Dobrý den, za sebe musím říct, že jsem byla s autoškolou velmi spokojená. Mám srovnání například s mojí spolužačkou, která se naučila rozjíždět teprve na 4.jízdách a parkovat je skoro ani neučili. Autoškola OK naproti tomu naučí to nejdůležitější - rozjíždění - hned na cvičáku a parkovali jsme taky každou hodinu, což teď při praxi velice oceňuju. Naučila jsem se, myslím, jezdit docela dobře a teď, když mám řidičák teprve 3 týdny, mám najeto skoro 800 km a bez auta už neudělám ani krok. Takže můžu jenom doporučit :)

vložení příspěvku: 06.11.2009
Martin Podsedník

student, 18 let

S autoškolou jsem byl velice spokojen. Nejvíc jsem ocenil slušné a klidné jednání. Nestalo se, že by na mě někdo zvýšil hlas. Na zkoušky mě perfektně připravili, a zvládl sem je na poprvé, za což jim děkuji. Mohu vřele doporučit.

vložení příspěvku: 02.11.2009
Copyright © 2019 Milan Lesnek, w3c valid page