www.aok.cz

Úvodní slovo

Milan Lesnek - majitel autoškoly

Naše cíle a priority

Již od samého počátku existence Autoškoly OK v Brně je naší hlavní prioritou neustálé zkvalitňování poskytovaných služeb a maximální péče o klienta. O kvalitě výuky svědčí i vysoká úspěšnost u závěrečné zkoušky (82% našich žáků v roce 2009 uspělo při závěrečné zkoušce napoprvé).

Seznamovací jízda

Jako první autoškola v ČR nabízíme testovací jízdu zdarma. Při této jízdě instruktor předvádí budoucím žákům autoškoly vše, co bude po nich během praktického výcviku vyžadovat a jak se mají chovat v provozu. Tento systém se používá při výcviku budoucích pilotů, kdy letecký instruktor provádí seznamovací let s výkladem.

Osobně jsem tento výcvik absolvoval a nyní vlastním licenci PPL (privátního pilota) a ATPL teorii (dopravního pilota). Sám jsem zjistil, že můj první seznamovací let mě uvedl na dráhu pilota a hodně mi pomohl při dalším praktickém výcviku a studiu.

Věřím, že praktická seznamovací jízda pomůže i Vám při absolvování výcviku autoškoly.

Výuka

Praktická část výuky je absolvována na vozidlech VW Polo a VW Passat. Výuka a výcvik je veden v přátelském duchu bez křiku a stresu v příjemném prostředí blízko centra města.

Základní filozofií je připravit absolventa nejen pro zdárné zvládnutí zkoušek, ale především pro následnou kvalitní a bezpečnou jízdu v silničním provozu. Jízdy lze po domluvě s žákem zahájit i ukončit na místě dle dohody. Délka výcviku se odvíjí dle možností a času z Vaší strany.Těším se na vaší návštěvu
S přáním pěkného dne
Milan Lesnek

Copyright © 2019 Milan Lesnek, w3c valid page